kilka słów o nas

Logos to fachowcy i pasjonaci

nasze dokonania i plany

Interaktywna nauka – to hasło przyświeca firmie Logos Adam Kalicki. Na uczestników warsztatów czeka nie tylko spora ilość nauki z zakresu fizyki, chemii czy astronomii. Mogą oni również samodzielnie przeprowadzać doświadczenia jak i obserwacje. Zajęcia skierowane są nie tylko dla dzieci, uczestniczyć w nich mogą również osoby dorosłe.

podpis Adam Kalicki

właściciel

pokazy naukowe szczecin

logos to profesjonaliści

Adam kalicki

Adam Kalicki ukończył fizykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Przez wiele lat był związany z „Domem Eksperymentów Eureka”, gdzie prowadził zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także realizował pomysły interaktywnych eksponatów związanych z naukami ścisłymi. Współpracował między innymi z Kari Byron („Pogromcy Mitów”), brał udział w projekcie ogólnopolskim „Poznaj atom – porozmawiajmy o Polsce z energią” projekt prowadzony przez Ministerstwo Gospodarki. Współorganizator wielu pokazów naukowych w całej Polsce, uczestnik konferencji naukowych, edukacyjnych i dydaktycznych

Agnieszka plucińska

Agnieszka Plucińska absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Ochrona Środowiska. Uczestniczka zagranicznych staży studenckich na rzecz ochrony środowiska. Stażystka w Niemieckim Ogrodzie Zoologicznym TIERPARK Ueckermunde. Uczestniczka konferencji naukowych, dydaktycznych i edukacyjnych oraz projektów międzynarodowych. Pasjonatka przyrody i zjawisk atmosferycznych. 

 

nauka i zabawa

LOGOS

Spróbuj!!
Zapytaj o ofertę i wolne terminy